DIEVČATÁ, MÁTE UŽ PROGRAM NA PRÁZDNINY?

Ahoj dievčatá,

aj počas nasledujúcich prázdnin budete mať možnosť prežiť letné pobyty v dvoch našich komunitách. Prvý  bude od 8.7. do 12.7.2019 v beckovskej komunite pod vedením sr. Faustíny.  Pôjde o čas prežitý s Božím Slovom, modlitbou, ale aj tvorivou zábavou v spoločenstve našich starších sestier.

Prihlásiť sa môžu dievčatá vo veku od 13.-15. rokov u sr. Faustíny na t.č. 0903 982 898 alebo e-meilom na faustinasr@gmail.com. Druhý pobyt s názvom „ČI NÁM NEHORELO SRDCE?“ bude v komunite sestier v Novom Meste nad Váhom v čase od 11.-15.8.2019. Prihlásiť sa môžu dievčatá, ktoré majú nad 15. rokov u sr. Xavery na t.č. 0903 215 026. Sestry Vám poskytnú aj podrobné informácie o pobyte. Nezabudnite si pozvať svoju kamarátku! Tešíme sa na každú jednu z Vás. Plagát si môžete stiahnuť tu. Podľa možností informácie podávajte ďalej aj na sociálnych sieťach.

Naša organizácia Kongregácia školských sestier de Notre Dame spracúva osobné údaje podľa zásad v súlade s platnou právnou úpravou. Princípy ochrany osobných údajov, podľa ktorých postupuje, ako aj kontakt na zodpovednú osobu sa nachádza na www.gdpr.kbs.sk
Scroll to Top