V radostnom a vďačnom srdci si sestry z viacerých komunít uchovávajú nádherné spomienky na svoje putovanie v jubilejnom roku, na duchovné dary a milosti, ktorými ich Pán štedro zahŕňal počas pobytu vo Večnom meste i na ďalších miestach spojených s pôsobením sv. Františka, sv. Antona, sv. Leopolda Mandiča i mnohých ďalších svätých. Celú púť pre nich pripravil a zároveň ich sprevádzal p. Jozef Čirák OFM.