II. ROČNÍK NODAMSKEJ ANIMÁTORSKEJ ŠKOLY

V Novom Meste nad Váhom sa v posledný májový víkend uskutočnila Nodamská škola animátorov. Zúčastnilo sa jej okolo 40 animátorov z celého Slovenska, ktorí zastupovali jednotlivé strediská. Vzdelávacie workshopy, prednášky, hry, vzájomná komunikácia boli obohatením pre všetkých.  Okrem nových informáciízískali nové priateľstvá a zážitky. Ústrednou témou bolo heslo „si vzácny“. 

Scroll to Top