15. augusta 2024 na slávnosť Nanebovzatia Panny Márie zložila sr. Františka Mišeková prvé sľuby do rúk generálnej predstavenej Matky Metody. Svätú omšu celebroval generálny vikár Peter Šimko s viacerými kňazmi v starobylom chráme Narodenie Panny Márie v Novom Meste nad Váhom. Slávnosti sa zúčastnili mnohé sestry, príbuzní a hostia.