FORMAČNÉ STRETNUTIE 3ND

9. máj sestry prežili v spoločenstve Kanonisiek sv. Augustína v Bratislave, Kongregácie Notre Dame,  no predovšetkým s blahoslavenou Matkou Alexiou, ktorej jubilejný rok sa práve prežíva. Stretnutie sa začalo  10.00 hod. sv. omšou v kaplnke Gymnázia Matky Alexie. Po nej mala prednášku sr. Dorothea Kuld z Essenu v Nemecku. Na fotografiách vidieť pôvodné rúcho Matky Alexie, ktoré sa stále používa v nemeckých kláštoroch sestier. Stretnutie malo formačný charakter.

Scroll to Top