PÚŤ A VÝLET V JEDNOM

Sestry trenčianskej komunity putovali do Šaštína práve v deň menín Panny Márie.  V bazilike Sedembolestnej si vyprosovali milosti do nového školského roka  a prežili  pekné spoločné chvíle pri šaštínskych jazerách. Za jesenné krásy prírody ďakovali Bohu na spoločnej turistike cez Haluzickú tiesňavu a obdivovali umelecké miniatúry hradov v Podolí. Foto…

Scroll to Top