SEMINÁR O BL. ALEXII

8. júna sa v priestoroch Gymnázia Matky Alexie v Bratislave konal seminár pre sestry z 3 vetiev: Kongregácia Notre Dame, Kanonisky sv. Augustína a Školské sestry de Notre Dame. Stretnutie sa začalo slávením Eucharistie s pátrom Faustynom Mária Wesolowskim CCG a pokračovalo hodnotnou prednáškou o prekladoch knihy Matka Alexia v podaní PhDr. Otílie Dvoreckej. Sestry vytvorili milé spoločenstvo aj pri práci v skupinách a počas celého dňa.

Scroll to Top