V dňoch 16. – 24. augusta 2022 sa na hore Matky Božej v Králikoch konala generálna kapitula Školských sestier de ND. Mottom kapituly bolo: „Aby Kristus rástol v nás i blížnych.“ Hlavná téma: „Viesť ku Kristovi ako Školská sestra de Notre Dame“. 23. augusta bola voľba nového generálneho vedenia. Na ďalšie obdobie boli zvolenétieto sestry: generálna predstavená – sr. Metoda Piatničková generálna vikárka – sr. Xavera Gubrická asistentky – sr. Thekla Hofer – sr. Karin Steinerová – sr. Mary Anne Zimmer
Členky nového generálneho vedenia sprevádzajme modlitbou, aby vedené Duchom Svätým pod pohľadom Panny Márie vedeli rozlišovať znamenia čias.