Od 1. novembra 2022 nastúpila do úradu provinciálnej predstavenej Školských sestier de Notre Dame sr. Cordia Litváková. Preto sa symbolicky 31. októbra konala slávnosť odovzdávania úradu v Novom Meste nad Váhom. Začala sa slávnostnou svätou omšou za prítomnosti vdp. kanonika a dekana Blažeja Čaputu a pátra Františka Honíška CM. Po nej nastal akt odovzdania konštitúcií, pečiatky a sviece – ako symbol služby. Nasledovalo spoločné agapé, na ktorom sa zúčastnili sestry z najbližších komunít slovenskej provincie.