Penzión Bystrík v Čičmanoch v čase od 2. – 6. júla 2022 opäť otvoril svoje brány pre stretnutie sestier z celej slovenskej provincie. Stretnutie ponúkalo v spoločenstve prežité chvíle modlitby, ale aj oddychu. Mladšie sestry v spolupráci s vedením pripravili obohacujúci a zjednocujúci program, ktorý zahŕňal duchovné, poznávacie, zábavné aj relaxačné aktivity. A tak sestry mohli načerpávať povzbudenie a silu prostredníctvom prechádzok do prírody, púte do Rajeckej Lesnej, výletu do Bojníc a v závere aj na horu Butkov. Rektor domu Mgr. Štefan Maják poskytoval sestrám nielen hmotné potreby, ale aj duchovné služby, takže sestry mohli vykročiť posilnené do služby deťom počas letných táborov.